Vysoký krvný tlak


Ak aj Vás trápi vysoký krvný tlak a potrebujete znormalizovať jeho hodnoty, siahnite po výživových doplnkoch, skladajúcich sa z vitamínov, minerálov a množstva podporných prírodných látok, vyrobených špeciálne pre tento účel. Neliečený vysoký tlak totiž môže spôsobiť zdravotné ťažkosti akými sú dýchavičnosť, poruchy videniaporuchy prekrvenia mozgu či bolesti na hrudi. Počas liečby isto oceníte aj kvalitný tlakomer, ktorý si môžete taktiež vybrať z našej ponuky. Ovládanie moderných tlakomerov je naozaj jednoduché a preto sa nemusíte obávať, že si tlak neskotrolujete aj bez pomoci iného človeka.


Filter podľa výrobcov: Green-Swan Pharmaceuticals | INTERPHARM Slovakia, a.s. | NATURICA, spol. s r.o. | Walmark
GS Koenzym Q10 60mg 30+30cps

GS Koenzym Q10 60mg 30+30cps

Prípravok dodá organizmu optimálnu dávku koenzýmu Q10. K dispozícii sú 2 varianty – s obsahom 30 mg alebo 60 mg koenzýmu Q10. Navyše je obohatený o biotín, ktorý prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a činnosti nervovej sústavy.

Pozrieť detail

Optitensin 30tbl

Optitensin 30tbl

OptiTensin® je jedinečný doplnok stravy obsahujúci výťažok z listov olivovníka európskeho, ktorý podporuje udržanie optimálnej hladiny krvného tlaku. Navyše je ako prírodný antioxidant známy tým, že chráni organizmus pred oxidačným poškodením. 

Pozrieť detail

Naturica DRASLÍK FORTE 100MG 60TBL

Naturica DRASLÍK FORTE 100MG 60TBL

Naturica Draslík Forte je výživový doplnok s obsahom 100 mg čistého Draslíka v organickej forme.

Pozrieť detail

Jamieson Draslík 50 mg 100tbl

Jamieson Draslík 50 mg 100tbl

Draslík prispieva k udržaniu správneho krvného tlaku, k optimálnej činnosti nervového systému a svalov

Pozrieť detail

WALMARK Pupalka dvojročná 500 mg s vitamínom E

WALMARK Pupalka dvojročná 500 mg s vitamínom E

Pupalka dvojročná je rastlina s vysokou koncentráciou esenciálnej polynenasýtenej mastnej kyseliny GLA, ktorá je vo všeobecnosti zodpovedná za významné prospešné vlastnosti pupalky vplývajúce predovšetkým na krásu.Výživový doplnok obsahujúci olej z Pupalky dvojročnej (1 tobolka obsahuje 500mg)....

Pozrieť detail

Produkty ponúka spoločnosť:

Pilulka Distribuce s.r.o.
Kovářská 549/12
Praha 9 - Libeň, 190 00

IČ: 28673719
DIČ: CZ28673719
TOPlist TOPlist