Vitamíny na kožu


Vitamíny na kožu je vhodné užívať vtedy, ak sa Vám zdá, že je Vaša pokožka bez života, že potrebuje hydratovať a správne ošetriť. Výživové doplnky kožu navyše ochraňujú pred UV žiarením a tak spomaľujú proces stárnutia. Vďaka obsahu kolagénu, zinku, kyseliny hyalurónovej a vitamínu C  udržiavajú pokožku, no zároveň aj nechty a vlasy v zdravej kondícií. Vitamíny na kožu podporujú tvorbu prirodzeného kolagénu, čím zabezpečujú pružnosť a správnu funkciu pokožky. 


Filter podľa výrobcov: FAVEA S.R.O. | HERB-PHARMA AG | JAMIESON | LIFTEC CZ | VERMONT ITALIA S.R.L.
FC Collagenceutical cps.60

FC Collagenceutical cps.60

Výrobek obsahuje kolagen a kyselinu hyaluronovou, které jsou stavebními látkami pojivových tkání, zejména pokožky. Navíc obsahuje vitamin C, který příznivě působí na tvorbu kolagenu důležitého pro správné funkce tkání, pokožky, dásní, cév ale i kostí a zubů. Zinek a měď napomáhají k ochraně tkání...

Pozrieť detail

Monodermá E5 Čistý vitamin E 5% 28 amp.

Monodermá E5 Čistý vitamin E 5% 28 amp.

- napomáha hydratovať a upokojovať pokožku - napomáha zmierňovať svrbenie - napomáha ochrańovať pokožku pred starnutím v dôsledku vystavenia UV žiarenia - priaznivý vplyv pri zápalových dermatitídach (atopická dermatitída, alergická dermatitída a kontaktná dermatitída)  

Pozrieť detail

18.74 €

Viac informácií

FAVEA RIBOFLAVIN 30TBL

FAVEA RIBOFLAVIN 30TBL

Zistilo sa, že pasterizáciou mlieka sa stráca nejmenej 20% riboflavínu a čím je mlieko "trvanlivejšie", tým menej riboflavínu obsahuje (je to dôsledok vplyvu teploty). Pokiaľ sa upravuje zelenina varením, má sa kvôli zníženiu strát riboflavínu dávať až do vriacej vody. Za najlepší spôsob tepelnej...

Pozrieť detail

LIFTEA COLAGENOVA HA

LIFTEA COLAGENOVA HA

Výživový doplnok so sladidlom s obsahom patentovaného hydrolyzovaného kolagénu Peptan®, ktorého výrobný postup je prísne sledovaný a kyseliny hyalurónovej HyaMax™. Obsahuje tiež 18 aminokyselín, vrátane 8 z 9 esenciálnych aminokyselín, ktoré si naše telo nevie vytvoriť.

Pozrieť detail

24.72 €

Viac informácií

J - Kolagén proti vráskam 60 tabl.

J - Kolagén proti vráskam 60 tabl.

Jamieson Kolagén proti vráskam s klinicky potvrdeným účinkom redukcie počtu jemných línií a vrások za 28 dní, dopĺňa hydrolyzovaný kolagén do hlbokých vrstiev pokožky (epidermy a dermy), vďaka čomu je pokožka pevnejšia a získa mladistvý vzhľad.

Pozrieť detail

18.42 €

Viac informácií

Produkty ponúka spoločnosť:

Pilulka Distribuce s.r.o.
Kovářská 549/12
Praha 9 - Libeň, 190 00

IČ: 28673719
DIČ: CZ28673719
TOPlist TOPlist