Veterinárne prípravky


V rámci starostlivosti o Vašich zvieracích miláčikov môžete siahnuť po výbere zvieracej kozmetiky, či repelentov, ktoré účinne a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov odpudzujú všetkych škodcov, striehnúcich po vašich štvornohých kamarátov. Vyberať si možno z prípravkom, určeným proti vnútorným alebo vonkajším parazitom, ktoré úspešne pôsobia proti parazitom ako sú hlísty, pásomnice či škrkavky, alebo proti bežným vonkajším parazitom ako sú kliešte, blchy a švoly. 

Veterinárne prípravky a lieky nie sú vhodné pre ľudí a preto sa ich užívaniu vyvarujte.


Podkategórie v kategórií Veterinárne prípravky:
Filter podľa výrobcov: AVEFLOR
Arpalit Cat elektronický repelent

Arpalit Cat elektronický repelent

Veterinárny technický prostriedok Arpalit Cat elektronický repelent je vhodný pre mačky všetkých veľkostí a každého veku. Používa sa i pre staršie a slabé zvieratá náchylné k chorobám, v dobe laktácie, pre mačiatka a pre zvieratá pohybujúce sa v domácnosti. Netoxické, bez zápachu a bezpečné.

Pozrieť detail

20.05 €

Viac informácií

Arpalit Dog elektronický repelent

Arpalit Dog elektronický repelent

Elektronický repelent je veterinárny technický prostriedok vhodný pre psy všetkých veľkostí a každého veku. Používa sa aj pre staršie a slabšie zvieratá náchylné k ochoreniam, pre šteniatka, aj v dobe laktácie aj pre zvieratá žijúce v domácnosti. Netoxické pre zvieratá, bez zápachu, bezpečný.

Pozrieť detail

20.05 €

Viac informácií

Arpalit® Neo kondicionér s extraktom z listov čajovníka

Arpalit® Neo kondicionér s extraktom z listov čajovníka

Jemný kondicionér na ošetrenie srstikožušinových zvierat po umytí s obsahom vitamínov,extraktu z listov čajovníka čínskeho, olivového oleja aelastínu.

Pozrieť detail

Produkty ponúka spoločnosť:

Pilulka Distribuce s.r.o.
Kovářská 549/12
Praha 9 - Libeň, 190 00

IČ: 28673719
DIČ: CZ28673719
TOPlist TOPlist