Spirulina


Spirulina je sladkovodná modro-zelená riasa, ktorá vďaka tomu, že jej bunková stena neobsahuje celulózu, výborne stráviteľná. Obsahuje veľké množstvo proteínov, esenciálne a neesenciálne aminokyseliny, beta-karotén, vitamíny (napríklad B12) a minerálne látky. Preto je jej účinok na ľudský organizmus neoceniteľný. Spirulina je výborná na celkovú detoxikáciu organizmu, najmä však očistenie pečene a obličiek, ochraňuje nás pred rakovinovými nádormi, podporuje hojenie rán a vredov, pôsobí ako probiotikum a pozitívne účinkuje na tráviaci trakt človeka. Okrem toho je spirulinu vhodné užívať na podporu imunity, pri zápchach či pri liečbe podvýživy a hypovitaminózy. Vďaka veľmi vysokému obsahu železa je výborným pomocníkom pri tvorbe hemoglobínu a liečbe anémie.


Filter podľa výrobcov: BLUE STEP
FEROSPIRINA SPIRULINA PLUS TBL 400

FEROSPIRINA SPIRULINA PLUS TBL 400

Jednobunková riasa s obsahom organicky viazaných vitamínov, minerálov, chlorofylu, vlákniny a aktívnych enzýmov obohatená o prírodne viazané železo. Prispieva k normálnej tvorbe červených krviniek, znižuje únavu a pomáha správnej funkcii imunitného systému. 

Pozrieť detail

10.43 €

Viac informácií

Ferospirina 400 tabliet

Ferospirina 400 tabliet

Jednobunková riasa s obsahom organicky viazaných vitamínov, minerálov, chlorofylu, vlákniny a aktívnych enzýmov obohatená o prírodne viazané železo.  

Pozrieť detail

Produkty ponúka spoločnosť:

Pilulka Distribuce s.r.o.
Kovářská 549/12
Praha 9 - Libeň, 190 00

IČ: 28673719
DIČ: CZ28673719
TOPlist TOPlist