Chrípka, nádcha, kašeľ

Podkategórie v kategórií Chrípka, nádcha, kašeľ:
Filter podľa výrobcov: AGROKARPATY | ALPA, a.s. | Anton Hűbner, GmbH & Co. KG | BIOLOGISCHE HEILMITTEL HEEL GMBH, BADEN-BADEN | BOIRON | Dr. Müller Pharma | GlaxoSmithKline | Glenmark Pharmaceuticals | Ing. Juraj Krištín - HS | Klášterní officina | Klosterfrau | MedPharma | Novartis | OMEGA PHARMA a.s. | THE GINGER PEOPLE | Zentiva
Müllerove pastilky® so šalviou a vitamínom C 12ks

Müllerove pastilky® so šalviou a vitamínom C 12ks

Müllerove pastilky ® so šalviou a ďalšími bylinnými extraktmi. Obsah medu a vitamínu C zlepšuje chuťové vlastnosti pastiliek. Sú vhodné pre deti od 3 rokov.

Pozrieť detail

Müllerov čaj s kvetmi čiern.bazy a lipy n.s.20x1.5g

Müllerov čaj s kvetmi čiern.bazy a lipy n.s.20x1.5g

Müllerov čaj ® s kvetmi čiernej bazy a lipy a pamajorán je bylinný čaj, ktorý pomáha pri kašli, nádche, bolestiach v krku, pri chrípke a angíne.

Pozrieť detail

Lesana Francovka 160ml

Lesana Francovka 160ml

Liehový roztok prírodného mentolu a extraktu z ihličia. Má aromatickú, výrazne živicovú vôňu.

Pozrieť detail

Orofar orm.pas.24

Orofar orm.pas.24

zápal a bolesti v dutine ústnej a v hrdle

Pozrieť detail

Paralen 500 supp.5x500mg

Paralen 500 supp.5x500mg

Tlmí bolesť, znižuje horúčku, pomáha pri chrípke

Pozrieť detail

Paralen susp.1x100ml/2.4g

Paralen susp.1x100ml/2.4g

Znižuje horúčku, tlmí bolesť.

Pozrieť detail

Paralen 500 por.tbl.nob.12x500mg

Paralen 500 por.tbl.nob.12x500mg

Tlmí bolesť, znižuje teplotu, pomáha pri chrípke

Pozrieť detail

Ataralgin® 20 tabliet

Ataralgin® 20 tabliet

Ataralgin je zložený prípravok s protibolestivým účinkom obsahujúci paracetamol, guaifenezín a kofeín. Paracetamol pôsobí proti bolesti a znižuje telesnú teplotu. Guaifenezín zvyšuje protibolestivé účinky paracetamolu. Okrem toho znižuje duševné a emočné napätie s pocitom úzkosti, má slabé...

Pozrieť detail

PANADOL ULTRA tbl (blis.+škat.) 1x12 ks

PANADOL ULTRA tbl (blis.+škat.) 1x12 ks

Prináša úľavu od bolesti a znižuje horúčku.

Pozrieť detail

GIN GINS ORIGINAL zázvorové cukríky 42g

GIN GINS ORIGINAL zázvorové cukríky 42g

Cukríky s príchuťou zázvoru. Žuvacie cukríky neobsahujú lepok, sú prírodné, povzbudzujúce a mierne pálivé. Zázvor (ďumbier) (Zingiber officinale): priaznivo pôsobí proti nevoľnosti spôsobenej cestovaním (kinetóze),  podporuje trávenie, pomáha pri poruchách trávenia, prispieva k posilneniu...

Pozrieť detail

Ibalgin Grip 24 tabliet

Ibalgin Grip 24 tabliet

Exp. 5/2015. Pri chrípke a prechladnutí. Horúčka. Upchatý nos a boľavé dutiny. Bolesť hlavy. Bolesť hrdla. Liečivo je ibuprofen 200 mg a fenylefríniumchlorid 5 mg v každej tablete.

Pozrieť detail

Neo-angin šalvia 24

Neo-angin šalvia 24

Neo-angin šalvia je antiseptikum ústnej dutiny a hrdla. Používa sa na podpornú liečbu pri zápaloch sliznice dutiny ústnej v oblasti hltanu, ktoré sprevádzajú typické príznaky ako bolesť hrdla, sčervenenie alebo opuch.   U dospelých a u detí od 6 rokov sa odporúča nechať v ústach rozpustiť 1...

Pozrieť detail

HOM. ENGYSTOL TBL 50

HOM. ENGYSTOL TBL 50

Liek Engystol® tablety sa používa na stimuláciu vlastných liečivých mechanizmov organizmu, najmä pri chrípke a pri iných vírusových ochoreniach.

Pozrieť detail

HOM. INFLUENZINUM 30CH

HOM. INFLUENZINUM 30CH

Prevencia chrípky a chrípkových stavov. Liečba chrípky a chrípkových stavov v iniciálnom štádiu. Liečba nežiaducich účinkov po aplikácii protichrípkovej vakcíny.  

Pozrieť detail

Silica Eukalyptus 10ml

Silica Eukalyptus 10ml

Silica na vnútorné aj vonkajšie použitie.

Pozrieť detail

Agrokarpaty čaj mäta prieporná-vňať sypaný

Agrokarpaty čaj mäta prieporná-vňať sypaný

Bylinný čaj sypaný. Protizápalový a antiseptický účinok drogy sa využíva pri kožných afekciách, zápaloch slizníc ústnej dutiny a horných dýchacích ciest. Droga normalizuje tráviace procesy, podporuje vylučovanie žlče a tráviacich enzýmov. Pôsobí povzbudzujúco na centrálny nervový systém.

Pozrieť detail

Schwarzwald Tannenblut 250ml

Schwarzwald Tannenblut 250ml

Unikátna kombinácia vybraných bylín a špeciálnych éterických olejov, ktoré podporujú prirodzenú ochranu horných dýchacích ciest. Na prírodnej báze posilňuje dýchacie orgány, čistí priedušky, nosné a čelné dutiny a zvyšuje prirodzenú imunitu organizmu.  Výživový doplnok obsahuje bylinné extrakty z...

Pozrieť detail

Sirup ruža 250ml

Sirup ruža 250ml

Má priaznivý vplyv na posilnenie tela pri astme, chrípke, nádche a nachladnutiu. Má aj afrodiziakálne účinky.  

Pozrieť detail

PLUS LEKÁREŇ Hot C 1000 horúci nápoj

PLUS LEKÁREŇ Hot C 1000 horúci nápoj

Vitamín C prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému.

Pozrieť detail

COLDREX MAXGRIP LES.OV.PLO POR 10KS

COLDREX MAXGRIP LES.OV.PLO POR 10KS

Šálka horúceho nápoja Coldrex MAXGRIP Lesné ovocie vám pomôže znovu nájsť cestu k sústredeniu a umožní vám ľahšie dýchať.

Pozrieť detail

Produkty ponúka spoločnosť:

Pilulka Distribuce s.r.o.
Kovářská 549/12
Praha 9 - Libeň, 190 00

IČ: 28673719
DIČ: CZ28673719
TOPlist TOPlist